דנאל מוטורס – מקום ראשון במכירות בארץ לשנת 2020

 

דנאל מוטורס, סוכנות מורשית טויוטה כפר סבא, זכתה במקום הראשון!

 

הסוכנות הוכתרה במקום הראשון בתחום המכירות מבין 32 סוכנויות טויוטה הפועלות ברחבי הארץ.

 

זו אינה הפעם הראשונה שדנאל מוטורס מוצבת במקום הראשון. בשנת 2008 צוינה לשבח ע"י יוניון מוטורס, יבואן טויוטה בישראל, על השירות המצוין ללקוחותיה ובמשך שלוש שנים ברציפות (!), בשנים 2009 – 2011, זכתה בפרס איצ'יבאן (מספר 1 ביפנית) ע"י טויוטה אירופה. מדובר בהישג חסר תקדים.

 

מיום הקמתה בשנת 2007, הציבה דנאל מוטורס בעדיפות הגבוהה ביותר את נושא שביעות רצון לקוחותיה, גם בתחום המכירות וגם בתחום השירות.

אולם התצוגה המפואר של דנאל מוטורס מציג את כל דגמי טויוטה החדשים. צוות המכירות המקצועי והמסור מלווה את הלקוחות לאורך כל התהליך, מעניק את כל האינפורמציה הדרושה, מחבר בהתאמה אישית בין סוג הרכב ומגוון מסלולי המימון לבין צרכי ודרישות הלקוח ומתאם עם הלקוח מראש נסיעת התרשמות ללא עלות ברכב הנבחר.

 

כל שירותי הרכב עומדים לרשות הלקוח: מכונאות, פחחות וצבע, חשמל, מיזוג אוויר ודיאגנוסטיקה, צמיגים וכיוון פרונט, התקנת אביזרי רכב, הכנה לטסט ועוד. כל המחלקות מאוישות על ידי אנשי מקצוע מומחים שעברו הכשרות של יוניון מוטורס, יבואן טויוטה בישראל, ושפועלים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של טויוטה העולמית. המחלקות מצוידות במכשור טכנולוגי מתקדם. 

 

המצוינות בשירות ובמכירות, מעבר למקצועיות ולמומחיות, באה לידי ביטוי בליווי האישי שמקבל הלקוח לאורך כל הדרך, בכל שלב ושלב ובכל בעיה או צורך. האיכות המקצועית והשירות האישי והאדיב מובילים במשך עשרות שנים להצטרפותם הבלתי פוסקת של רבים למעגל הלקוחות של דנאל מוטורס.

 

דנאל מוטורס מודה לצוות המכירות המופלא שלה שהוביל לזכיה במקום הראשון, ומוקירת תודה לכל לקוחותיה על האמון והתמיכה לאורך כל הדרך.

 

 

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות